Пістолет депутату з «Народного фронту» повернули у зв’язку з тим, що кримінальне провадження проти нього закрили 26 липня

Генпрокуратура повернула депутату Верховної Ради Сергію Пашинському вилучений пістолет, із якого він підстрелив В’ячеслава Хімікуса 31 грудня 2016 року. Про це пишуть Українські новини з посиланням на відповідь Генпрокуратури.

«Відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу Пашинському С.В. повернуто приналежний йому пістолет «Глок», який вилучали на час досудового розслідування», – йдеться у документі.

Пістолет депутату з «Народного фронту» повернули у зв’язку з тим, що кримінальне провадження проти нього закрили 26 липня.

Як відомо, 31 грудня 2016 року Пашинський на дорозі біля Василькова Київської області поранив із пістолета громадянина Хімікуса. Депутат заявив, що напав саме Хімікус, хоча той стверджував зворотне. У цілому, існували три версії подій – самого Пашинського, потерпілого В’ячеслава Хімікуса та його дружини, яка приїхала на місце інциденту.

26 липня 2017 року Генпрокуратура закрила справу про стрілянину за участю депутата Пашинського, тому що не виявила в його діях складу злочину. 21 серпня захист Хімікуса оскаржив у суді закриття справи.

Пашинський стріляв з нагородної зброї, яку отримав 2014 року.

«Це нагородна зброя, яка була мені видана в березні 2014 року. Я був в.о. глави Адміністрації президента, я мав право на її носіння, я вмію нею користуватися. І я її видав в той же вечір працівникам правоохоронних органів», – казав він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ