У справі вивчають розкрадання на сотні мільйонів гривень

Генеральна прокуратура України проводить обшук в будівлі ПАТ «Укрзалізниця» для фіксації фактів розкрадання великої суми грошей, що належать компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За словами заступника начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Олександра Цилюрика, одному з керівників локомотивного господарства оголошено підозру. Водночас він не уточнив ім’я підозрюваного.

За даними сайту «Укрзалізниці» заступниками начальника зазначеного департаменту є Ігор Режило і Віктор Лесик.

«За епізодом, за яким висунуто підозру, було закуплено за сприяння вказаного керівника у юридичної особи продукцію неналежної якості, яка не могла бути використана в ремонті рухомого складу», – сказав представник ГПУ, додавши, що ці закупівлі відбувалися в 2015-2016 роках.

У зв’язку з відсутністю підозрюваного, оскільки він виїхав у термінове відрядження, членам правління ПАТ вручено повістку про необхідність явки службовця в Генпрокуратуру для проведення подальших слідчих дій.

У кримінальному провадженні вивчають розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках оголошеної підозри фігурує сума в 12 млн грн.

Цилюрик також зазначив що «Укрзалізниця» і голова правління Войцех Балчун сприяють слідству – надають необхідні документи, не створюють перешкод.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ