ГПУ отримає доступ до інформації про вхідні та вихідні дзвінки і SMS-повідомлення Льовочкіна з 1 листопада 2013 року по 28 серпня 2017 року

Суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України та дозволив перевірити телефонні дзвінки колишнього глави Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна. Про це йдеться в ухвалі Печерського суду Києва від 7 вересня 2017 року, розміщеній в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зокрема, ГПУ отримає доступ до інформації про вхідні та вихідні дзвінки і SMS-повідомлення Льовочкіна з 1 листопада 2013 року по 28 серпня 2017 року.

Санкцію надали Департаменту спецрозслідування Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження щодо силового розгону учасників Революції Гідності в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві, коли співробітники «Беркуту» жорстоко побили та розігнали студентів та журналістів.

Слідчим дозволили отримати від компанії «Київстар» усі потрібні їм дані, «включно із наведенням номерів телефонів, з якими відбувалися з’єднання, дати, часу та тривалості з’єднань, даних про їх технічний характер (вхідне, вихідне з’єднання); номерів телефонів, з яких надходили та на які відправлялися SMS-повідомлення, із зазначенням дати і часу; базово-передаючих станцій під час з’єднань, приймання/відправлення повідомлень, їх адрес; IMEI терміналів, які при цьому використовувалися абонентами».

Як відомо, правоохоронці також розслідують незаконне збагачення Сергія Львовочкіна та його ймовірну корупційну діяльність.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ