Навколо Трампа розгорівся новий скандал, пов’язаний із Росією

Посол РФ у Вашинґтоні Серґєй Кисляк під час президентських перегонів 2016 року обговорював із Джеффом Сешнсом, чинним генеральним прокурором США, перебіг передвиборчої кампанії Дональда Трампа, в тому числі політичні питання, важливі для Москви. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на чинних і колишніх офіційних осіб США.

Доноси Кисляка щодо двох розмов із Сешнсом, тодішнім головним радником з питань зовнішньої політики кандидата від республіканців Дональда Трампа, були перехоплені американською розвідкою.

Згідно з інформацією видання, Сешнс спочатку не розкривав інформацію про свої контакти з Кисляком, а потім заявив, що зустрічі не стосувалися кампанії Трампа.

Проте, за словами колишнього американського чиновника, відповідно до інформації розвідки США, Сешнс і Кисляк вели «суттєві» дискусії з питань, що стосувалися позиції Трампа щодо Росії та перспектив відносин між США і Росією в адміністрації Трампа.

Як відомо, Сешнс неодноразово заявляв, що ніколи не обговорював з росіянами питання, пов’язані з кампанією Трампа, а з Кисляком зустрічався лише як сенатор США.

Читайте: Трамп і досі вірить у можливість співпраці з Путіним – експерт

БЕЗ КОМЕНТАРІВ