Столтенберґ нагадав, що Альянс стоїть поряд з Україною весь час незалежності

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ, який перебуває з робочив візитом в Україні, під час виступу у Верховній Раді закликав керівництво нашої держави до активнішої протидії корупції, передає Європейська правда.

«Україна має позбавитися ракової пухлини корупції. Корупція стоїть на перепоні реформам та справжнім змінам  та успішному майбутньому українських громадян», – звернувся генсек НАТО до народних депутатів.

Столтенберґ визнав, що Україна зробила низку важливих кроків на цьому шляху, однак, за його словами, «попереду ще багато роботи».

«Найбільше лідерство у цьому процесі має виходити від президента, прем’єра, і від вас, депутатів», – нагадав він народним обранцям.

Крім того, Столтенберґ під час виступу в Раді процитував вірш українського поета Тараса Шевченка: «Та неоднаково мені, як Україну злії люде присплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять… Ох, не однаково мені».

Він заявив, що Альянс підтримує Україну і засуджує дії Росії на Донбасі та в Криму: «НАТО також не однаково. Альянс стоїть поряд з Україною весь час незалежності».

На цитату Кобзаря депутати відреагували оплесками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ