Вальке
Комітет з етики ФІФА рекомендував відсторонити генсека Вальке від футболу на 9 років

Комітет з етики Міжнародної федерації футболу рекомендував відсторонити генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке від футбольної діяльності на дев’ять років, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення на офіційному сайті організації.

7 вересня 2015 року Вальке було звільнено від виконання своїх обов’язків у зв’язку з підозрами в корупції під час продажу квитків на матчі ЧС-2014. З 8 жовтня він був усунений від футбольної діяльності на 90 днів.

Термін його дискваліфікації закінчується опівночі 5 січня 2016 року.

Читайте: Мін’юст США викрив у ФІФА корупційні схеми, що діяли чверть століття

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 грудня в Швейцарії почалася нова серія арештів чиновників Міжнародної федерації футболу. Зокрема, затримали більш як десяток чиновників ФІФА, серед яких і два віце-президенти ФІФА: президент Конфедерації футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну Альфредо Хавіт і голова Південноамериканської конфедерації футболу Хуан Анхель Напоут. Їх було затримано в рамках справи про корупцію у ФІФА.

Нагадаємо, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні коштів.

Читайте: Блаттер і Платіні ніколи не повернуться у футбол – екс-глава УЄФА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ