ЗСУ
Всім бажаючим захищати Батьківщину рекомендують звернутися до військового комісаріату

Генштаб відпрацьовує механізм озброєння всіх військовозобов’язаних України у випадку масштабного вторгнення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У Генштабі заявляють, що всі військовослужбовці, які звільняються з лав армії зараховуються в оперативний резерв першої черги, та з початку поточного року з резервістами вже почали цикл навчань.

«Генеральним штабом Збройних Сил України опрацьовується механізм озброєння всього військовозобов’язаного населення України у разі масштабної збройної агресії противника. У кожному військовому комісаріаті створюються загони оборони. Комплектуються ці загони резервістами і військовозобов’язаними, в першу чергу, на добровільній основі. Офіцерські та сержантські посади ми пропонуємо зайняти військовозобов’язаним запасу, представникам громадських патріотичних організацій», – йдеться в повідомленні.

Ці загони готуватимуть на зборах протягом двох років за територіальним принципом.

У Генштабі зазначили, що кожен громадянин, який не був призваний під час мобілізації, але бажає взяти участь у захисті Батьківщини, може звернутися до військового комісаріату, щоби пройти підготовку в складі таких загонів. Комплектування здійснюється громадянами України віком від 20 до 60 років незалежно від статі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ