мобілізація
В Україні стартувала шоста хвиля мобілізації

У рамках шостої хвилі мобілізації на службу в рівних пропорціях призиватимуть військовозобов’язаних із досвідом служби, а також тих, які раніше не служили в Збройних Силах України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу ЗСУ.

Як наголошується, завдання шостої хвилі мобілізації полягає в тому, щоби забезпечити повну ротацію військовослужбовців, а також підтримати ЗСУ на високому рівні боєготовності. При цьому в Генштабі підкреслили, що особливий попит буде на фахівців для комплектування десантних військ, розвідки і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей та водіїв.

У повідомленні наголошено, що можливість ухилення від наступної хвилі мобілізації буде виключена на 90%: «У Генеральному штабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов’язаних і призовників. Таким чином, на 90% буде виключена можливість для ухилення від служби».

Повідомляється, що наразі завершується підготовка проекту відповідного закону про створення реєстру мобілізованих. «Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також база виборців України. Це дасть можливість реально оцінити обсяги мобілізаційних ресурсів країни», додали в Генштабі.

У відомстві запевнили, що вручення повістки це ще «не квиток в АТО». Крім того, запевняють військові, що порядок означає 100% -ний призов на службу. «Повістка вручається, насамперед, для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової або цивільної спеціальності», йдеться у повідомленні. При цьому в Генштабі заявили, що дані щодо кількості мобілізованих є закритою інформацією як складова планів з мобілізації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні стартувала шоста хвиля мобілізації.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ