Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

Мешканці південноі частини Лисичанська перекрили рух транспорту через  відсутність води. Причина відсутності води – відключення електрики Луганським енергетичним об’єднанням (ЛЕО). Прибула місцева ТРК «Акцент», яка належить пану Дунаєву (місцевий РИГ). Варто очікувати ролік «хунта вбиває народ Лисичанська».

Раніше, на початку мого перебування на Луганщині, риги щотижнево іхали на руіни 9-поверхівки і влаштовували акціі «хунта руйнує житло», «хунта ігнорує потреби людей», «ми за мир»… Після того, як я, всупереч «допомозі» КМУ, виплатив людям кошти за зруйноване житло і відібрав у ригів найулюбленішу забавку, Дунаєв знайшов іншу – водоканал.

Лисичанський водоканал «курирует» Дунаєв, а Сєвєродонецький – Бойко. Лисичанський водоканал офіційно декларує 75% втрат! Що, як ви думаєте, зробив Дунаєв, борячись за наявність води в місті? Проштовхнув через НКРЕ КП… підвищення тарифу! Геніальне рішення!!! З одного боку – відтепер «дитя Дунаєва» буде отримувати ще більші надходження з бюджету. З другого боку – нова ригівська забавка: «Київська хунта знущається з містян найвищими тарифами»! Рахунок 2:0 на користь ригівської наволочі. Відключення води загалі –3:0 і «путін_пріді».

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ