Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Якийсь суцільний «вінегрет»… Якийсь сюр. Якась шалена мішанина емоцій…

Генеральний Прокурор обурений станом ВОПів на другій лінії. МО відповідає: все в порядку.

А я отримую скан експертного висновку, згідно якого бетон, з якого побудовані ВОПи на Луганщині в 2015 році, лише на 25% відповідає вимогам щодо міцності. Скан отримав лише сьогодні ранком і тепер думаю: куди його відіслати: в НАБУ, МО, СБУ чи в ГПУ? Чи, може всім одночасно?

Дивлюсь бравурні звіти про прибуття наших Інвіктусів на міжнародні змагання до Канади. Чудова подія! Особливо для самих хлопців!

А, чи знаєте ви цих хлопчиків? І відомі вам їхні повсякденні проблеми? Чи знаєте ви, що чудову спортивну форму підчас прибуття в Київ пана Сталтенбергу, хлопчикам видали … в тимчасове користування: бірки не зрізати! після церемонії форму здати! Чи відомо вам, що напередодні урочистого візиту Президента на стадіон СКА на тренування Інвіктусів, на стадіоні працювали солдатики, фарбуючи бруківку і висмикуючи траву з тріщин на асфальті? Чи знаєте ви, спортивну форму, взуття, обладнання (частково) ми покупали разом з бізнесменами і депутатами, а не ДЕРЖАВА?

Совок! Суцільний непереборний совок! Совочище!!!

Совок і в інформаційному просторі. Як інакше назвати «об’єктивного» журналіста, який помістив моє фото з штаб-квартири ОБСЄ на фоні «Козака» з гнівним текстом:

«Доколе власть будет катать высокопосадовцев на броне по мирным городам?!».

Цей інформаційно-совковий журналіст чудово знав, що ці заходи безпеки застосовані не заради моєї персони, а, виключно, задля трьох членів Сенату Франції, один з яких входить в ТОП-10 найвпливовіших політиків Французької республіки. Перебування таких людей в небезпечній зоні завжди потребує заходів безпеки. Завжди і всюди!

Але, набагато ефектніше заволати «доколі злочинна влада…».

Набагато ефектніше на ТВ вопити «поверніть атомную бомбу», збираючи оплески недалекої публіки, ніж розповідати, що 75% потужностей АЕС працюють на російських ТВЕЛах. Набагато ефектніше вопити про «розірвання дипломатичних стосунків з РФ» і ловити хвилю оплесків, ніж вирішувати: а куди ж відправляти на зберігання відпрацьоване радіоактивне пальне з наших АЕС?

Задовбав непереможний совок «треба змінити норманський формат», «треба повернутись до Будапештського Меморандуму»! І, знову – чепчики в повітрі!

А, з ким, панове-совки, ви спілкувались з числа керівників країн-підписантів? І що вони вам відповіли, куди послали? Чи, вам невідома остання заява Волкера: США не вважають доцільним змінювати «норманський формат», бо вважають його ефективним?

А, що роблять «вимагатєлі війни до останнього патрону» у зручних київських студіях? Чому не стоять в черзі у військкоматах?

Чому «реформатори» не ідуть працювати у «кляту владу», яка пропонує більше 4000 вакансій?!

Совок! Ти непереможний!!!

p.s. Але, боротьба триває. )))

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ