Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

«Трамп_наш» отримали брудною ганчіркою по нахабній кремлівській морді!

Сам Президент США зазначив: «За вісім років Росія «проїхалась» по президенту Обамі, ставала все сильнішою й сильнішою, захопила Крим й збільшила кількість ракет. Слабак!».

ДержДеп США заявив, що санкціі будуть збережені, доки Росія не виконає мінські угоди щодо Східної Украіни та Криму. Отже, проросійська позиція нового Президента США залишилась мрією кремлівських глашатаів.

Про неможливість існування «проросійського» Президента США я казав ще в день обрання Дональда Трампа. Звісно, я не Ванґа. Я можу помилятись. Але, маю думку, що впродовж 6 місяців санкціі проти Росіі можуть бути посилені з боку Сполучених Штатів.
Складніша ситуація в ЄС. Але, попри шалену пропаганду, попри фінансування «друзів Росіі», попри втрати бізнесу, вважаю, санкціі з боку ЄС будуть зберегатись і надалі. На посилення санкцій зараз розраховувати не варто. Лише недолугі дії самого Кремля можуть викликати такі діі з боку Європи.

НАТО посилюватиме свою присутність в Європі та поглиблюватиме співпрацю з Украіною. Плекаю надію, що ми, нарешті, отримаємо летальну зброю, зокрема – високоточну. Наявність у нас такого озброєння дозволить позбавити найманців головного козирю – безкарності. Достатньо п’ять-десять разів знищити артустановки росіян, які обстрілюють наших захисників з житлових кварталів, щоби кремляді зрозуміли – нізззя… Також ми потребуємо сучасних засобів протиповітряноі оборони, засобів зв’язку та спостереження, обладнання радіо-електронноі боротьби.

Варто зазначити, що НАТО впроваджує низку політико-економічних стандартів, зокрема – прозорість економіки та боротьба з корупцією. Тож, шановні, не «все_пропало»!!!

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ