Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука

«Куме, бачите, москалі ідуть! Ідемо їм в морду дамо!

– Хм… А, якщо, вони нам???
– А, нам-то за що???»

Прикро, але цей жарт згадав, прочитавши купу щасливих дописів щодо зупинки АЛК. Невже треба бути фахівцем, щоб не розуміти: металугрія – це надважлива галузь України, в якій прямо та опосередковано, працюють сотні тисяч наших громадян (а, може, і мільйони).

Невже незрозуміло, що збій в такій галузі може призвести до величезних втрат бюджетів всіх рівнів?  Невже не зрозуміло, що це може призвести до значного скорочення валютних надходжень і до стрімкого падіння курсу гривні? Скорочення робочих місць теж будемо сприймати з оплесками?  Де будемо зкорочувати видатки бюджету: освіта, охорона здоров’я, оборона, пенсії? Вибирайте.

Ще два роки тому я казав про необхідність проведення де-монополізації в Україні! Саме де-монополізації, а не де-ахметізації! Зміна прізвища з «Ахмєтова» на «Семенченка», чи «Коломойського» на «Парасюка» – нічого не дасть. У відповідь – тиша. Бо зміна Законодавства – незрозуміла і далека матерія! Інша справа – «отобрать и поделить»! Тут у нас фахівців – легіон!

Захоплення ТЕЦ сучасними Швондєрами будемо зустрічати вигуками «ура»? Завтра «шарікови» захоплять АЕС, а післязавтра – «почту-телеграф»???
Чому радіємо, шановні?.. «А, нам-то за що???»

Джерело: Георгій Тука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ