Учайкін переконаний, що легальна зброя – це засіб самооборони

Про соціологічні опитування і референдуми.

В Україні усі соціологічні опитування проводять з однією метою – створити інформаційний привід для чергового «розводу» громадян.

Наприклад, 84 відсотки громадян хочуть продажу землі, 70 відсотків громадян – за компроміси, щоби був мир на Сході, лише 11 відсотків – за «легалізацію зброї».

Вся ця маячня потім старанно мусолиться декларантами та їхніми холуями у всіх ЗМІ. Таким чином, вони намагаються поступово привчити українців до того, що ці цифри є обґрунтованими, і відповідне рішення КМУ чи ВРУ є повністю логічним і спирається на ніби думку «джерела влади».

Але іноді в цьому царстві темряви з’являється «промінь надії», який згадує про те, що існує такий дивовижний та надзвичайно ефективний інструмент народовладдя, як РЕФЕРЕНДУМ!

І, диво, одразу пропонує провести референдум зі збройового питання! Не можу не відзначити винахідливість нашого «брата по нагородній зброї» – зрозуміло, що ніхто цей референдум проводити не буде, але питання можна ще раз забовтати.

Але є одне «але».

Ми ж обома руками за такий перебіг подій і навіть просимо – НЕ ЗУПИНЯЙСЯ!

Більш того, ми певні, що такий референдум Україні дуже потрібен, і участь в ньому із задоволенням візьме більшість громадян України.

Але з огляду на складну і достатньо дорогу процедуру проведення референдуму пропонуємо вирішити ще цілу низку питань, які вже давно турбують українців.

Ну, наприклад, на референдумі можна чітко з’ясувати, що думають громадяни України з таких питань:

– чи потрібна недоторканність народним депутатам і президенту;
– чи потрібно скоротити кількість депутатів ВРУ;
– що робити з продажем землі;
– що робити з Кримом;
– що робити з ОРДЛО.

Певен, що запитань, які накопичились за ці роки, більш ніж достатньо.

P.S. Ледь не забув – на референдумі треба спитати, що думають українці щодо свого права на збройний захист.

Джерело: Георгій Учайкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ