Ірина Геращенко, віце-спікер ВРУ, представник України в Тристоронній контактній групі

Віце-спікер ВРУ, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко закликала заборонити в’їзд в Україну не лише російським журналістам, які незаконно перетинали кордон з анексованим Кримом, а й тим, хто відвідував так звані ДНР/ЛНР. Про це вона повідомила у своєму Facebook.

«Підтримую і поділяю позицію Держприкордонслужби, також висловлену колегою Антоном Геращенком про заборону на в’їзд в Україну тих журналістів, які протиправно відвідали окупований Крим. Та й ніякі це не журналісти, а пропагандисти. А про те, як все «погано» на «Євробаченні» – вони і з-за «порєбрика» напишуть. Так що немає чого тут у нас шастать», – підкреслила нардеп.

На її переконання, заборона на в’їзд в Україну має бути введена і проти тих журналістів з Росії, які потрапляли на тимчасово окуповані території Донбасу через неконтрольовані ділянки україно-російського кордону, а не через контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування.

«Треба допомогти ДПСУ скласти ці списки, тому всім, хто відстежив на окупованому Донбасі всіляких російських пропагандистів – прохання повідомляти по це наші спецслужби. А ті ухвалять правильне рішення, згідно українських законів», – підсумувала Геращенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ