Герман Антонов, політичний аналітик
Герман Антонов, політичний аналітик

Російська верхівка, яка через безглузде непорозуміння іменує себе владою, на фінальній стадії процесу над Савченко поводиться — як маленька дитина, що зжерла одним махом коробку шоколадних цукерок.

Це «дитятко» всіляко намагається вдавати, наче нічого такого не сталося. Підкидає в порожню коробку вкрадений у однокласника гребінець, читає бабусі брошуру про користь шоколаду. А коли батьки починають підозрювати правду — підпалює відро для сміття в кухні для відволікання уваги від інциденту.

Причому, в «дрібного» не вистачає мізків зрозуміти, що багато шоколаду шкідливо. І потрібно зізнаватися та бігти до лікаря, доки не стало зле. Але ні — жодних відступів. Лише операція прикриття. Тільки обман і мухляж.

Літак, що впав у Ростові, кримінальна справа проти сестри Савченко, недопуск на засідання суду всіх «зайвих», із нахабним порушенням будь-яких мислимих і немислимих норм. Усе йде в хід для того — щоби прикрити свій черговий злочин якомога густішою димовою завісою.

Ми не сумнівалися, що так і буде.

От лише час та історію не обдурити. Вирок цих двох суддів путінським покидькам буде жахливішим за якусь кілька десятків років, відміряних узурпаторами Надії Савченко.

Надія Савченко
Надія Савченко