Топ-менеджмент НАК отримав бонуси за виграш Стокгольмського арбітражу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» перемогла у першому раунді судового протистояння в Стокгольмі з російським «Газпромом». За поразку росіян керівники НАКу отримали мільйонні премії. Про це пише Главком з посиланням на джерела в уряді.

За даними видання, рішення про виплату премій на загальну суму в 30 млн грн стосується восьми осіб. Зокрема, Андрія Коболєва, Сергія Переломи, Юрія Вітренка, Ярослава Теклюка і Костянтина Пожидаєва.

Офіційного підтвердження суми винагород немає. Лише відомо, що відповідна виплата була узгоджена наглядовою радою «Нафтогазу» ще в серпні.

ЗМІ також повідомляють, що виплата премій здійснювалася в розмірі «однієї річної зарплати». А оскільки у минулому році зарплата Андрія Коболєва становила трохи більше 19 млн гривень, то висувається припущення, що топ-менеджер міг отримати премію саме у такому розмірі.

Нагадаємо, 31 травня Стокгольмський арбітраж оприлюднив своє рішення щодо суперечки «Газпрому» і «Нафтогазу». Згідно з цим рішенням, принцип «бери або плати» був повністю скасований.

Стокгольмський арбітраж також задовольнив вимогу української сторони про перегляд ціни з урахуванням ринкових умов, а також повністю скасував заборону на реекспорт газу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ