Президент України Петро Порошенко на зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте в листопаді цього року
Президент України Петро Порошенко на зустрічі з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте в листопаді цього року

Більшість мешканців Нідерландів виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Такими є результати проведеного опитування, повідомляє DW.

Понад 50 % нідерландських виборців «переконані», що відхилять ратифікацію угоди. А чверть респондентів сказали, що «найімовірніше» проголосують проти.

Опитування провела програма громадського мовлення EenVandaag. Результати оприлюднили цими вихідними. Їх вважають досить об’єктивним барометром результатів референдуму з цього питання, призначеного на 6 квітня

Як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд Нідерландів, які зараз головують в Євросоюзі, вже підписав угоду про асоціацію з Україною, однак ще мусить провести консультативний референдум.

Нагадаємо, Угода про асоціацію Україна – ЄС безпосередньо не передбачає членства в Євросоюзі, але більшість так званих нових членів ЄС змогли наблизитися до своєї мети через процедуру асоціації. Своєю чергою, президент Порошенко переконаний, що Україна повинна виконати умови для подачі заявки на членство в ЄС за 5 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ