1
У Нідерландах поліція розігнала протестувальників проти біженців

У Нідерландах протестують проти прийому біженців. Демонстрація проти будівництва центру з прийому шукачів притулку в місті Хесх спочатку проходила в спокійній атмосфері, однак ситуація загострилася і переросла в масові заворушення. Довелося навіть втручатися спецпідрозділам поліції.

Захід розпочався одночасно з засіданням міської ради. У якийсь момент натовп почав голосно викрикувати гасла проти біженців, запускати феєрверки і закидати будівлю муніципалітету яйцями.

2Правоохоронці були впевнені, що не зможуть самостійно повернути акцію в спокійне русло і викликали на допомогу силовиків, якім швидко вдалося евакуювати членів міської ради, які потім продовжили зустріч в іншому місці. Присутні ж після цього почали поступово розходитися. Про затриманих нічого не повідомляється.

У Хесхе планується будівництво центру, розрахованого на 500 мігрантів з Близького Сходу. Місцеві жителі наполягають на тому, що це занадто багато для містечка з населенням в 12 тисяч людей. Раніше на місці, де повинен бути побудований центр, були знайдені свинячі туші й плакати з написами «Народ проти біженців» і «500 – це занадто багато».

3Подібні акції проходять в Нідерландах не вперше. Так, у грудні поліція була змушена розганяти жителів міста Ґелдермалсена, які вийшли протестувати проти забудови центру для розміщення півтори тисячі біженців.

Читайте: Фінські жінки схиляють неповнолітніх прохачів притулку до проституції?

Антімігрантські настрої охоплюють дедалі більше європейців. Особливо цьому посприяли події, що відбулися в німецькому Кельні в новорічну ніч, коли мали місце масові випадки сексуальних домагань, грабежу і насильства щодо жінок, вчинені, за даними правоохоронців, особами переважно «арабської і північноафриканської зовнішності».

Протести вже проходили в Німеччині, Фінляндії, Швеції та інших країнах. Жителі Австрії, у свою чергу, почали в прискореному темпі скуповувати зброю, щоби захистити свої сім’ї від мусульманських біженців.

Читайте: У Швейцарії біженців змусять платити за прихисток

БЕЗ КОМЕНТАРІВ