Білоус обіймав посаду з 19 травня 2015 року

Голова Фонду державного майна Ігор Білоус 10 квітня подав у відставку. За його словами, надалі своє завдання він бачить в тому, щоби «допомагати залучати інвестиції в Україну, сприяти її економічному розвитку». Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України», – написав він.

«Багато ідей, а головне – міжнародні стандарти приватизації – моїй команді вдалось втілити. Деякі речі ми запустили вперше за 25 років», – заявив Білоус.

Він повідомив, що розроблений Фондом законопроект дозволить остаточно перевести процес приватизації з політичної в економічну площину.

«Ми почали цю реформу, продовжать її інші. А для мене прийшов час рухатись далі. Спочатку планую невелику перерву, проведу час з родиною. І невдовзі повернусь до того, чим займався до приходу на держслужбу», – повідомив голова Фонду.

Шановні друзі та колеги!Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України.Я віддав три роки життя…

Posted by Igor Bilous on Monday, 10 April 2017

Довідка. Білоус працював в інвестиційній компанії SARSCapital, інвестиційному банку UBS, а також був головою інвестиційно-банківського управління інвесткомпанії «Ренесанс Капітал» в Україні та країнах Центрально-Східної Європи, був співдиректором київського регіонального офісу.

Після Революції гідності Білоуса призначили главою Державної фіскальної служби з 1 березня 2014 року. Пропрацював він на цій посаді  до 24 лютого 2015 року.

З 19 травня 2015 року очолює Фонд державного майна. За час своєї роботи на цій посаді його відомство не продало жодного великого об’єкта. До прикладу, Фонд неодноразово анонсував приватизацію Одеського припортового заводу та низки великих обленерго, однак їхня приватизація так і не відбулася.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ