З жовтня 2016 року ДАК «Хліб України» очолює Мирон Скородинський

Генпрокуратура спільно з СБУ затримала під час отримання хабара голову державної акціонерної компанії «Хліб України» та його посередника. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Посадовець вимагав неправомірну вигоду на суму в сім тисяч доларів у сільськогосподарського підприємця за укладання договору оренди.

«Голові правління ДАК «Хліб України» все було ніколи взяти 7 тис. доларів з сільгосппідприємця за укладання договору оренди. Сьогодні хабар був взятий. За тим ГПУ і К СБУ взяли і самого великого пана разом із посередником», – написав Луценко.

Довідка: ДАК «Хліб України» створили 1996 року рішенням уряду з метою забезпечення інтересів держави в процесі приватизації галузі хлібопродуктів. Раніше в її складі було 113 дочірніх підприємств, але в результаті створення Державної продовольчо-зернової корпорації майже всі були виведені зі статутного капіталу «Хліба України». Станом на весну 2016 року в складі компанії було тільки 6 робочих елеваторів і 5 адміністративних будівель.

З жовтня 2016 року компанію очолює Мирон Скородинський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ