Припис стосується порушень посадовця «етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

Нацагентство з питань запобігання корупції виявило порушення антикорупційного законодавства з боку виконувача обов’язків керівника Держагентства автомобільних доріг України поляка Славоміра Новака та внесло йому припис. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Припис стосується порушень посадовця «етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Порушення вимог статей 12 та 19 закону України «Про запобігання корупції» було встановлено під час позапланової перевірки в «Укравтодорі».

«З метою виконання припису НАЗК вимагає вжити заходів щодо усунення виявлених порушень. Припис є обов’язковим до виконання», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в.о. голови «Укравтодору» повідомив, що цього року Кабінет Міністрів визначив його посадовий оклад на рівні 13 тисяч гривень, а також передбачив надбавку. У середньому зарплата Новака становить 100 тис. гривень після вирахування податків.

Раніше  Міністерство інфраструктури погодило встановлення надбавки до заробітної плати польського екс-міністра транспорту та чинного в.о. голови «Укравтодору» Славоміра Новака за роботу в січні-лютому 2017 року в розмірі 900%.

Міністр Володимир Омелян підтвердив, що у випадку із зарплатнею Славоміра Новака використовується система надбавок: «Міністерство інфраструктури з початку 2015 року виступило з ініціативою ринкових зарплат для керівників найбільших держпідприємств України. У випадку «Укравтодору», який є державною службою, у нас немає можливості встановити ринкові механізми, тому ми пішли шляхом надбавок».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ