Посадовця звинувачують в організації катування арештантів

Слідчі одеської прокуратури повідомили про підозру виконуючому обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань. Про це на сторінці у Facebook написав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Критична ситуація в Одеському СІЗО, де підсудним була вбита працівниця установи, а керівництво Пенітенціарної служби організувало масове побиття утримуваних, стала останньою краплею», – написав генпрокурор.

Посадовця звинувачують в організації катування утримуваних. Луценко наголосив, що принципова позиція Омбудсмена Валерії Лутковської стала стартом рішучих змін.

«За моїм поданням прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністру юстиції провести реорганізацію Пенітенціарної служби. Основні завдання: повне оновлення керівного складу, підвищення зарплати службовцям до 7 тис. грн, приведення площі утримання ув’язнених до європейських вимог, конкретні антикорупційні рішення в питаннях тюремного виробництва, харчування, рішень про УДО», – додав очільник ГПУ.

Луценко наголосив, що відповідне рішення Кабміну набуло чинності.

Критична ситуація в Одеському СІЗО, де підсудним була вбита працівниця установи, а керівництво Пенітенціарної служби орг…

Posted by Юрій Луценко on Friday, September 15, 2017

Нагадаємо, 17 серпня в 5-му корпусі одеського СІЗО виявили розчленоване тіло молодшого інспектора II категорії відділу режиму і охорони Олени Порошенко. Вбивця зґвалтував і задушив жінку, після чого розрізав тіло на шматки і кинув їх у сміттєві баки.

Начальник СІЗО В’ячеслав Коваль був відсторонений від посади на час проведення розслідування фактів злочинної недбалості співробітників ізолятора. Арештанта, підозрюваного в скоєнні вбивства, перевели в інший ізолятор з метою гарантувати його власну безпеку.

Згодом прес-секретар очільника ГПУ Лариса Сарган оприлюднила відео катувань арештантів в одеському СІЗО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ