Ігор ГуменюкГоловному підозрюваному у трагічних подіях біля парламенту Ігорю Гуменюку продовжили термін тримання під вартою до 25 березня. Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокурорів щодо продовження запобіжного заходу на час досудового слідства.

Як повідомив із зали суду кореспондент видання Інформаційний Акцент, адвокати підозрюваного заявили про необхідність зміни запобіжного заходу для їхнього підзахисного. Підстава – за час, коли розслідування справи було у звітності Міністерства внутрішніх справ, на Гуменюка чинили психологічний тиск (адвокати у зв’язку з цим навіть написали заяву про злочин). Сусід підозрюваного (на той час – дійсного співробітника МВС) по камері в ізоляторі тимчасового тримання погрожував смертю йому та його сім’ї, вимагаючи співпрацювати зі слідством.

Сам підозрюваний теж заявляв про низку неточностей у його справі. За його словами, з матеріалів справи він дізнався про три різні версії свого затримання. Крім того, він заперечує, що при затриманні у нього вилучили якісь вибухові засоби.

Адвокат Гуменюка запропонував як альтернативу тримання під вартою домашній арешт із електронними засобами контролю. Проте суддя визначила запобіжним заходом тримання під вартою до 25 березня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ