Юрій Зозуля
Юрій Зозуля

У четвер, 20 серпня, невідомі обікрали новопризначеного керівника нової патрульної поліції Львова Юрія Зозулю, передає Львівський портал з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

«У начальника нової поліції, того, що перевели з Києва, сьогодні розбили скло в машині й викрали папку з документами та ноутбук», – повідомило джерело.

Інформацію про інцидент із Юрієм Зозулею також підтвердив координатор громадської організації «Варта-1» Ігор Зінкевич. Він уточнив, що в очільника поліції Львова викрали два ноутбуки. «Львів «тепло» зустрів Юрія Зозулю, він навіть не приступив до своїх обов’язків, як у нього викрали два ноутбуки із авто. Міліція працює над розкриттям справи. Більше подробиць наразі розповісти не можу», – повідомив Зінкевич.

Крім того, як пише ZAXID.NET, пограбування машини Зозулі сталося біля одного з корпусів університету МВС, де тренуються патрульні поліцейські.

26-річного Юрія Зозулю призначили керівником патрульної поліції у Львові сьогодні, 20 серпня. Про це призначення повідомив міністр внутрішніх справ. Арсен Аваков назвав його одним із кращих працівників у патрульній поліції Києва. Роботу нова поліція у Львові розпочне 23 серпня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію.  Президент підписав його 4 серпня. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. При цьому одразу встигли засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Голова МВС Арсен Аваков обіцяє, що протягом двох місяців в лавах міліції відбудеться переатестація особового складу з подальшим переформатуванням у поліцію.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ