Злочинці діяли через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення

Генеральна прокуратура розслідує провадження про незаконну приватизацію в січні 2013 року частини будівлі Міністерства агрополітики. Одним з підозрюваних є керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров. Про це повідомив у Facebook очільник ГПУ Юрій Луценко.

«Історія типова для тих часів відвертого дерибану. Міністр і його протеже вирішили створити пивний ресторан прямо в приміщенні міністерства на Хрещатику. Звичайно, задарма.  Відтак, вони діють через схему оренди з правом приватизації за умови поліпшення приміщення.  Звичайно, ремонтні роботи були лише на папері. І потрібні були ці папери для підписання незаконної угоди про купівлю – продаж державного приміщення приватному ТОВ», – повідомив Луценко.

За словами генпрокура, слідчі допитали тодішнього керівника столичного відділення ФДМ Віталія Трубарова. Нині він є керівником Фонду Держмайна України.

Луценко уточнив, що саме Трубаров не провів передбачених заходів контролю і підписав незаконний договір.

«Ще вчора він мав би бути затриманий.  Але закон передбачає передачу такої справи і готової підозри в НАБУ. Що і зроблено», – резюмував голова ГПУ.

Також Луценко опублікував копію фіктивного договору.