Павла Вовка підозрюють у незаконному збагаченні

26 травня співробітники Національного антикорупційного бюро проводили обшуки в Окружному адмінсуді Києва та за місцем проживання його голови Павла Вовка. Слідчі дії проводять у справі про незаконне збагачення останнього.

Працівники НАБУ допитали в якості свідків двох заступників голови ОАСК, працівників апарату і секретаря. Самого Вовка на робочому місці не було, а телефон його був відключений.

Співробітники Національного антикорупційного бюро знайшли суддю у незадекларованому заміському будинку разом із екс-дружиною, повідомляють журналісти bigus.info.

Сам Вовк переконував, що живе квартирі в Києві, дані про яку містяться в його декларації про доходи.

Згідно з витягом з Держреєстру нерухомості, екс-дружина судді Світлана Вовк придбала будинок і землю у Віті-Поштовій у жовтні 2016 року. На земельній ділянці триває будівництво ще одного будинку.

Варто зазначити, що Павло Вовк успішно пройшов співбесіду як кандидат до Верховного Суду. У комісії не виникло заперечень щодо кандидатури Вовка попри колекцію годинників судді, 33 вильоти за кордон упродовж трьох років та зв’язки із Сергієм Ківаловим і Олександром Грановським.

Під час співбесіди Вовк переконував, що живе на заощадження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ