Очільниця НБУ не піде з посади, поки не знайдеться на її місце «послідовник-технократ»

Голова Національного банку Валерія Гонтарєва під час 13-ї щорічної інвестиційної конференції в Києві заявила, що поки у відставку йти не планує. Але, в разі чого, оголосить про своє рішення за місяць, передає Економічна правда.

Очільниця НБУ не піде з посади, поки не знайдеться на її місце «послідовник-технократ». Принаймні такий висновок можна зробити з її слів: «Зарано ще до прощальної вечірки. Я про це готова оголосити за місяць до тієї події. Я чекаю на призначення дуже професійного послідовника, технократа».

За словами Гонтарєвої, наступний голова Нацбанку має бути незалежним, професійним і технократичним.

«Я впевнена, що ми досягнемо результату цієї місії й ми побачим таке призначення. Якщо я побачу такого наступника, я, звичайно, подам у відставку», – додала вона.

Голова НБУ також сподівається, що їй не доведеться довго чекати: «Я з гордістю скажу, що ми підвищили інституційну спроможність Нацбанку. Це вже перестало бути шоу однієї людини. Я пишаюсь через цей напрямок своєї роботи. НБУ зараз є дуже професійною і сучасною установою. Ми є прикладом того, як проводити перегляд якості активів».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 березня Гонтарєва заявила, що не виключає своєї відставки після підписання меморандуму з МВФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ