koleso
Google Україна пропонує відвідати парк атракціонів у Прип’яті

Компанія Google створила панорамні знімки Чорнобильської зони, на яких можна побачити, як виглядає місцевість після 30 років існування зони відчуження. Про це повідомили в прес-службі Google Україна.

«Нам вдалося за допомогою спеціальних автомобілів Google Street View проїхати і зняти панорами покинутої зони, й тепер ви можете побачити, як виглядає ця місцевість зараз», – йдеться в повідомленні.

У центрі прогулянки – місто Прип’ять, що було побудоване для обслуговування ЧАЕС і населення якого евакуйовали в перші дні після аварії.

«Почніть безпечну прогулянку зі стели при в’їзді в місто (зверніть увагу на цвинтарну огорожу навколо неї), відвідайте парк атракціонів, головну площу міста та інші місця», – додали в прес-службі.

Як зазначається, сама ЧАЕС розташована поруч із містом.

«Ви можете побачити всі чотири блоки станції на відстані (крайній ліворуч –четвертий, над яким видно, що будується саркофаг); канал, в якому живуть відомі соми, а через канал – занедбаний недобуд додаткових блоків АЕС», – зазначили в Google.

Крім того, в Чорнобильській зоні є один украй цікавий об’єкт – Загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга»: надзвичайно секретний об’єкт в радянські часи, що зараз має велику популярність серед екстремалів.

«Запрошуємо вас здійснити безпечну віртуальну прогулянку Чорнобильською зоною на Картах Google і сподіваємося, що подібні техногенні катастрофи ніколи не відбудуться в майбутньому», – наголосили в компанії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кожен другий житель України (52 %) вважає, що Чорнобильська АЕС і сьогодні становить загрозу. Протилежної думки дотримуються третина опитаних (31 %).

Читайте: Евакуйовані 30 років тому мешканці Прип’яті завітали до своїх домівок (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ