Американський технологічний гігант хоче повністю контролювати не лише створення софту, але й «заліза»

Американська корпорація Google і тайванська компанія HTC підписали договір про співпрацю. Угода, в рамках якої частина співробітників HTC перейде на роботу в Google, оцінюється в 1,1 млрд доларів. Причому американський технологічний гігант виплатить гроші готівкою. Про це пише Ain.ua.

HTC вже давно працює разом із Google над створенням смартфонів Nexus і Pixel. Фактично, Google перекупила цю команду, яка тепер на постійній основі працюватиме над створенням продуктів для американської корпорації.

Для Google договір про співпрацю є важливим з огляду на нову стратегію, в рамках якої компанія хоче повністю контролювати не тільки створення софту, але й «заліза».

Водночас компанія HTC і надалі продовжить створювати смартфони під власним брендом, а також працюватиме над своїм шоломом віртуальної реальності Vive.

В рамках угоди HTC також передала Google право на використання своїх патентів. Однак, це не ексклюзивний договір. Для тайванської компанії угода також необхідна в зв’язку з фінансовими проблемами: вони виникли через слабкі продажі смартфонів.

Як відомо, американська корпорація Google вже не вперше купує чужий мобільний бізнес – раніше вона придбала Motorola Mobility.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ