Переповнених відходами майданчиків у місті нараховується понад 300 штук

Львів знову потерпає від невивезеного сміття. Гори відходів у місті вже дорівнюють зросту людини. В деяких районах тверді побутові відходи вивозили зо два тижні тому, в середмісті – на початку місяця. Про це повідомляє 5 канал.

Тротуари у Львові вщент засипані сміттєвими пакетами – люди змушені ходити проїзною частиною. Смітники переповнені і поруч зі школами та дитячими майданчиками.

«Може, Садовому треба занести сміття під міську раду. Тоді він буде щось робити», – каже місцевий мешканець.

Переповнених відходами майданчиків у Львові нараховується понад 300 штук. У мерії визнають, що у місті знову склалася критична ситуація із вивозом сміття.

«Підрядники насправді не мають сильно куди вивозити, а ті машини, які вивозять сміття, вони блокують по Україні. Тобто все по сценарію чітко спланованому і організованому. В кожній області обласна адміністрація курує дане питання», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Як відомо, сміттєвий безлад у місті триває вже 9 місяців, відколи у травні 2016 року закрили Грибовицький полігон. Землю під новий так і не виділили.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, наприкінці січня 2017 року голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що зі Львова, який уже тривалий час перебуває у «сміттєвій блокаді», почали вивозити побутові відходи.

Нагадаємо, патрульні поліцейські періодично ловлять вантажівки, що незаконно вивантажують львівське сміття у різних регіонах України.

Водночас, Львівська ОДА з 2014 року не надає кошти на ліквідацію небезпечних відходів. При цьому на території Львівщини розташовані так звані озера кислих гудронів – небезпечні відходи, що утворюються при очищенні нафтопродуктів і мають ІІ клас небезпеки (високо небезпечні, смертельна доза при потраплянні у шлунок 15-150 мг/кг). Обсяг цих кислих гудронів уже досяг 200 тисяч тонн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ