«не схильний об’єднувати» загибель Воронєнкова і полковника Головного управління розвідки Міноборони України Максима Шаповала

Слідчі Генеральної прокуратури України близькі до розкриття справи щодо вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова. Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН.

Луценко підкреслив, що «не схильний об’єднувати» загибель Дєніса Воронєнкова і полковника Головного управління розвідки Міноборони України Максима Шаповала.

«Ми близькі до розкриття цієї справи (щодо вбивство Вороненкова – ред.), і це зовсім інша лінія», – заявив очільник ГПУ.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року у центрі Києва зловмисник застрелив екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова і поранив чоловіка, який його супроводжував. Сам нападник помер у лікарні від поранень, які завдав охоронець. Охорону Воронєнкова здійснювали представники військової розвідки.

Нині у справі є затриманий – Ярослав Тарасенко, заарештований на два місяці у справі про це вбивство. За інформацією прокуратури, він привіз кілера до місця вбивства депутата.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ