За словами Луценка, екс-президент Грузії фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угрупування Януковича

Генеральна прокуратура України оприлюднила запис нібито розмови екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та українського олігарха-втікача Сергія Курченка.  Про це інформує Українська правда.

За словами Луценка, у Саакашвілі був телефон для зв’язку з Курченком. Далі було оприлюднене відео, де Саакашвілі домовляється із ним про співпрацю.

Раніше очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угрупування Януковича, зокрема, олігарха-втікача Сергія Курченка.

«Оприлюднюю 1 частину операції СБУ і Генеральної прокуратури по зриву плану реваншну пророкремлівських сил в Україні. Це стосується співпраці низки політиків, у першу чергу Міхеіла Саакашвілі, з членами злочинного угрупування Януковича, у першу чергу Сергія Курченка, за гроші яких Саакашвілі та наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ними акції протесту, метою яких було захоплення державної влади в Україні», – сказав Луценко 5 грудня на брифінгу.

Мова йде про те, що особа наближена до Саакашвілі, «а саме громадянин України Северіон Дангадзе, за узгодженням з самим Саакашвілі», звернувся до Курченка.

Луценко додав, що правоохоронці зафіксували факт отримання оточення Саакашвілі з російського боку «близько півмільйона доларів».

Як відомо, зранку 5 грудня силовики провели обшук у квартирі лідера «Руху нових сил», екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. За словами його адвоката, Саакашвілі «підозрюють у сприянні поваленню державного режиму».

Автомобіль з політиком заблокували протестувальники на вулиці Трьохсвятительській. Між активістами та правоохоронцями періочно відбувалася штовханина. Правоохоронці кілька разів застосували до мітингувальників сльозогінний газ.

Станом на 13:39 прибічники Саакашвілі розибили вікна в автівці та витягнули політика з машини правоохоронців. Він виступає з гучномовцем перед натовпом.