Нардеп стверджує, що всі звинувачення є неправдивими, а замовлення на його переслідування надійшло з Банкової

Генеральна прокуратура оскаржить рішення Печерського райсуду про закриття так званої квартирної справи нардепа Сергія Лещенка. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Виходячи з практики Європейського суду з прав людини стандарти, які встановлюються на провадження у кримінальних провадженнях повинні поширюватись і на адміністративні. Тобто порядок дослідження доказів, їх оцінка судом у адміністративних справах має пройти повну процедуру, як у кримінальних провадженнях», – наголошується у повідомленні.

Разом з тим, суд необґрунтовано відхилив клопотання прокурора, який брав участь у розгляді справи, матеріали справи не досліджено, допущено порушення процесу, що дає підстави звертатися до апеляційного суду міста Києва з апеляційною скаргою.

Наразі Генеральна прокуратура України готує матеріали для апеляційного оскарження незаконного рішення суду.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку вересня 2016 року депутат Сергій Лещенко потрапив у скандал через придбання квартири площею 192 «квадрати» у новобудові на вулиці Франка у центрі Києва.

Сам нардеп виправдовувався тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив. Партнеркою капіталовкладення нібито стала його подруга Анастасія Топольська.

НАЗК просило суд оштрафувати його за порушення під час купівлі нерухомості в столиці. В агентстві вважали, що депутат, купуючи квартиру вартістю 7 мільйонів 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва, «одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником».

«Лещенко одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн. 801 тисяча 648 гривень)», – заявляло відомство.

Сам нардеп стверджує, що всі звинувачення є неправдивими, а замовлення на його переслідування надійшло з Банкової.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ