На думку Луценка, розгляд справи про державну зраду Віктора Януковича може бути завершений впродовж трьох-чотирьох місяців

Гепрокуратура передала до суду обвинувачення в державній зраді проти українського екс-президента-втікача Віктора Януковича. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Генпрокурор Юрій Луценко.

«Ми обвинувачуємо його від імені першого загиблого від агресії РФ, якій сприяв В.Янукович, – прапорщика С.Кукуріна, від імені понад 10 000 загиблих військовослужбовців, добровольців, мирних жителів, жінок і дітей.  Від імені мільйонів біженців.  Від імені Українського народу і Української Держави.  На все приходить час розплати», – написав Луценко.

ГПУ передала в суд обвинувачення в державній зраді проти В.Януковича. Ми обвинувачуємо його від імені першого загиблого від агресії РФ, якій сприяв В. Янукович, – прапорщика С. Кукуріна, від імені понад 10000 загиблих військовослужбовців, добровольців, мирних жителів, жінок і дітей. Від імені мільйонів біженців. Від імені Українського народу і Української Держави. На все приходить час розплати.

Geplaatst door Юрій Луценко op dinsdag 14 maart 2017

Раніше Луценко заявив, що розгляд справи про державну зраду Віктора Януковича може бути завершений впродовж трьох-чотирьох місяців.

«Справа в разі розгляду двічі-тричі на тиждень може бути завершена за три-чотири місяці. Говорю, це людина, яка на практиці знає, що таке судовий процес, якщо його хочуть швидко вести. Думаю, не потрібно робити того, що я переживав: щоденно до 12 чи до другої години ночі», – вважає Генпрокурор.

Він підкреслив, що прокуратура зібрала достатньо доказів, яких вистачить для підтримання обвинувачення в чесному та об’єктивному суді.

Нагадаємо, адвокат екс-президент Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що вважає неврученим обвинувальний акт про державну зраду.

20 січня 2017 року Печерський районний суд Києва надав дозвіл військовій прокуратурі на здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді.

28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту-втікачу в державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою вчинення зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст. 110, ч.5 ст. 27, ч.2 ст. 437 ККУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ