Луценко відвідав розташування 128 гірсько – піхотної бригади в зоні проведення АТО і оглянув фортифікаційну споруду другої лінії оборони

У Генеральній прокуратурі зацікавились використанням бюджетних коштів під час зведення фортифікаційної споруди другої лінії оборони у зоні проведення антитерористичної операції.

Як повідомляє прес-служба ГПУ,  21 вересня під час робочої поїздки до Донецької області Генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав розташування 128 гірсько-піхотної бригади в зоні АТО.

Він оглянув фортифікаційну споруду другої лінії оборони і наголосив на необхідності проведення перевірки використання бюджетних коштів на її зведення.

«Те, за що заплачено мільярди гривень. Те, що на ділі є імітацією опорного пункту: окопи без кріплення, перекриття бліндажів з гілок і 5 – 10 см ґрунту, броньовані двері та вікна вкрадені», – констатував він.

Генеральний прокурор повідомив, що першим завданням новому військовому прокурору сил АТО він поставив саме проведення розслідування щодо витрачених коштів. В разі встановлення фактів розкрадань Луценко вимагає пред’явити обвинувачення тим керівникам ОДА, «хто солодко спить у тилу».

Нагадємо, 21 вересня у Краматорську Юрій Луценко представив нового керівника Військової прокуратури сил антитерористичної операції Олега Ціцака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ