Виклик на допит пов’язаний з можливою несплатою податків парламентарями

Речник Генпрокурора України Лариса Сарган пояснила, з якої причини на допит викликають чотирьох народних депутатів, зокрема Олега Ляшка.

«Причина проста – можлива несплата податків. В електронних деклараціях депутатів вказана певна сума готівки, і виникає запитання: чи були правильно сплачені всі податки цими депутатами», – повідомила Сарган в ефірі телеканалу 112 Україна.

За словами прес-секретаря Генпрокурора, допит парламентарів відбудеться найближчими днями. Разом з тим, точних дат у Генпрокуратурі не називають.

Як відомо, раніше нардеп Нестор Шуфрич побував на допиті в Генпрокуратурі у справі про можливу несплату податків.

А ввечері 7 березня лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко повідомив, що Генпрокуратура викликала на допит в якості свідків його, нардепа від Радикальної партії Андрія Лозового, нардепа від «Народного фронту» Андрія Левуса та позафракційного депутата Андрія Білецького.

Нагадаємо, Олег Ляшко у своїй електронній декларації вказав значні статки, зокрема – 740 тисяч доларів, 90 тисяч євро та 890 тисяч гривень готівки; дві квартири, багато земельних ділянок, два автомобілі, великий орендований будинок та інше.

А депутат його фракції Андрій Лозовий, у свою чергу, вирізняється досить дивним переліком задекларованого майна. Поряд із цілком світськими речами на кшталт колекції вин, елітних годинників та ексклюзивних меблів він має у власності ще й святі мощі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ