Нардеп підозрюється в ухиленні від сплати податків майже на 2 мільйони гривень

Генеральна прокуратура скерувала до Верховної Ради прохання надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності депутата з фракції Радикальної партії Андрія Лозового. Про це повідомила на сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради для розгляду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України А.С. Лозового», – написала вона.

Подання вже повезли до парламенту.

Сам голова ГПУ Юрій Луценко теж прокоментував у соцмережі це звернення. За його словами, нардеп підозрюється в ухиленні від сплати податків майже на 2 мільйони гривень.

Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата А. Лозового, в д…

Közzétette: Юрій Луценко – 2017. június 21.

Нагадаємо, 19 травня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ підготувала подання до Верховної Ради щодо зняття недоторканності з трьох депутатів: Андрія Лозового, якого підозрюють у незаконному збагаченні та ухиленні від сплати податків, Геннадія Бобова («Відродження») – в ухиленні від сплати податків та декларуванні недостовірної інформації, Євгена Дейдея («Народний фронт») – у незаконному збагаченні.

Але пізніше подання на притягнення до відповідальності Лозового та Дейдея повернули до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на доопрацювання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ