За даними фінустанови, всі клієнти проходять процедуру обов’язкової ідентифікації згідно із законодавством України

Дочка «Сбєрбанку Росії» в Україні – ПАТ «Сбєрбанк» не планує обслуговувати клієнтів з «документами», виданими в ОРДЛО. Про це повідомила прес-служба фінустанови, передають Українські новини.

«ПАТ «Сбєрбанк», оскільки є українським комерційним банком і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії НБУ, неухильно дотримується норми українського законодавства. Банк не обслуговував, не обслуговує і не має наміру обслуговувати фізичних і юридичних осіб на підставі документів, виданих на непідконтрольних українській влади територіях, і не здійснює фінансові операції на даних територіях», – заявили у фінустанові.

Також там зазначили, що всі клієнти проходять процедуру обов’язкової ідентифікації згідно із законодавством України.

«Відповідно до законодавства України з питань фінансового моніторингу ПАТ «Сбєрбанк» не обслуговує особи, включені в офіційний перелік причетних до здійснення терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції, та здійснює блокування фінансових операцій таких осіб (з урахуванням рекомендацій FATF та відповідних рішень РНБО та Кабінету Міністрів України)», – сказали в банку.

Нагадаємо, Нацбанк України ініціюватиме перед РНБО питання щодо застосування санкцій до дочірнього банку «Сбєрбанку Росії» в Україні – ПАТ «Сбербанк» у разі підтвердження інформації про обслуговування фінустановою власників «паспортів» ОРДЛО.

Читайте: Українці провели попереджувальну акцію біля «Сбєрбанку» в Києві (фото, відео)

Раніше президент РФ Путін підписав указ про визнання на території РФ документів, що їх видали громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ