Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заивив, що 16 березня буде ухвалено рішення про продовження надзвичайних заходів в енергетиці України. Про це він сказав на засіданні уряду в четвер, передає УНН.

«Ми уже декілька місяців утримуємо ситуацію в важких економічних умовах. Постійно засідає відповідний енергетичний штаб і сьогодні після обіду теж буде засідання такого штабу, який проводить Володимир Васильович Кістіон. І ми будемо знаходити необхідні реїішення для того, щоб утримати ситуацію, а негативні наслідки мінімізувати. Сьогодні ми приймемо рішення про продовження надзвичайних заходів в енергетиці нашої країни», – сказав глава Кабміну.

15 лютого на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів запровадив надзвичайні заходи на електроенергетичному ринку України. 17 лютого вони набули чинності.

15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення. Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

Цього ж дня стало відомо, що бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ