Глава Кабміну заявив, що не боїться звіту уряду в парламенті

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував депутатам Верховної Ради наступного тижня розглянути питання про недовіру до його уряду. Про це повідомляє ТСН.

«Я прийшов сумлінно робити свою роботу і буду її робити далі. Я не боюсь звіту уряду в парламенті», – зазначив він.

Глава уряду згадав, що чи не вперше за всю історію українського Кабміну він відправив звіт про роботу депутатам рівно на 45-й день після закінчення календарного року.

«Якщо ви говорите, що я боюсь недовіри, я пропоную зараз публічно сказати – наступного пленарного тижня в будь-який день, щоб в український парламент внесли резолюцію недовіри моєму уряду. Я готовий зробити це у вівторок, в середу, у четвер чи тоді, коли це визначать депутати. Я за свою посаду не тримаюсь»,
– різко сказав Володимир Гройсман.

Він також спростував звинувачення про те, що нібито лобіює певних людей на посади: «Я нікого не кришую. Я нікого не лобіюю призначати, не змушую писати заяви».

Нагадаємо, раніше під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що уряд готовий до критики від популістів на представлену ним концепцію пенсійної реформи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ