1
Гройсман наполягає на виключенні з Держбюджету пункту, який відкладає на рік нову систему фінансового контролю

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман наполягає на виключенні з держбюджету на 2016 рік пункту, який відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Щодо ситуації з відтермінуванням введення в дію електронних декларацій. Моя особиста тверда позиція – про це не може навіть йти мови. Відповідне формулювання в Законі про Державний бюджет має бути однозначно виправлено – і я готовий сам внести необхідний законопроект», – наголосив Гройсман.

Він уточнив, що поправка, яка відкладає на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму, була внесена на бюджетному комітеті.

«Я вдячний колегам, які звернули увагу на цю проблему, і вважаю, що буде нормально, якщо спільно ми її виправимо. Поправка була внесена і проголосована на бюджетному комітеті. Я допускаю, що комітет керувався тим, що введення в дію електронних декларацій пов’язано з початком повноцінної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, а НАЗК працювати ще не почало», – сказав Гройсман.

Голова ВР додав, що комітет має пояснити свою позицію сам. «Зі свого боку хочу наголосити ще раз – сподіваюсь, що і НАЗК, і всі інші механізми запобігання та протидії корупції, які Верховна Рада своїми рішеннями створила, запрацюють якнайшвидше і наша країна врешті-решт почне очищатись від системної корупції», – підсумував Гройсман.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в «БПП» заявили, що в лютому місяці планується переглянути державний бюджет на 2016 рік. Зокрема, у політсилі невдоволені тим, що Міністерство фінансів України наполовину урізало кошти, які мали дати Прикордонній службі, а також зменшили видатки на озброєння й заробітну плату військовим.

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2016 рік. Увечері 24 грудня Рада ухвалила новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ