Володимир Парасюк відомий тим, що часто пускає в хід кулаки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман засуджує поведінку депутата Володимира Парасюка та вважає, що його треба позбавити недоторканності та притягнути до відповідальності. Про це повідомляє Укрінформ.

«Це великий сором, коли людна, уповноважена від держави, дозволяє собі таку поведінку. Я хочу сказати що тут і слабкість в тому числі правоохоронної системи», – сказав Гройсман під час зустрічі з ветеранами підприємства «Азовсталь», відповідаючи на запитання громадян, чому Парасюк і досі є нардепом.

Глава Кабміну нагадав, що зняти депутатську недоторканність з Парасюка може Верховна Рада, але якби такі питання вирішував уряд та прем’єр, то їх б вже давно вирішили.

Читайте: Гройсман побачив божественне провидіння у своєму прем’єрстві

Як відомо, Володимир Парасюк відомий тим, що часто пускає в хід кулаки. Зокрема, 19 листопада 2015 року на засіданні Комітету з питань запобігання та протидії корупції він вдарив ногоюзаступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. В СБУ заявили: щодо Парасюка порушено кримінальне провадження за насильство стосовно працівника правоохоронного органу. Згодом він заявив, що не вибачатиметься перед генералом СБУ Василем Пісним.

22 вересня 2016 року у будівлі «112 каналу» після ефіру сталася сутичка між нардепами Володимиром Парсюком та Олександром Вілкулом. Словесні конфлікти виникли ще під час ефіру. А вже після завершення програми почалася бійка. Поліція також порушила кримінальне провадження.

Також спровокував напад на поліцейських на блокпосту Слов’янська. У нападі брали участь 40-45 осіб. Тоді внаслідок інциденту постраждали семеро правоохоронців. Був у нього і конфлікт із керівником УДО Валерієм Гелетеєм.

На початку грудня 2017 року Парасюк вдарив двох поліцейських під час оголошення рішення Апеляційного суду Маріуполя щодо запобіжного заходу підозрюваним у розбійному нападі двом екс-добровольцям.