Гройсман не виключає, що МВФ може й не погодитись на такі умови

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував переговори з Міжнародним валютним фондом щодо виключення пункту про земельну реформу з програми співпраці. Про це він сказав у Лондоні під час інвестиційної конференції Dragon Capital, передає 24 канал.

Водночас глава уряду не виключає, що МВФ може й не погодитись на такі умови: «Я не очікую, що МВФ прибере (цей пункт, – ред.), це буде рішення МВФ, ми будемо вести діалог і це дискутувати».

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що МВФ вже погодився спростити умови надання нового траншу для України, виключивши звідти пункт про ринок землі. Хоча раніше ця умова була обов’язковою.

Як відомо, 6 жовтня 2016 року Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2018 року. Законопроект №5321-1 в цілому підтримали 297 депутатів.

Три фракції парламенту – «Народний фронт», «Батьківщина» та «Радикальна партія» –виступали за продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення  як мінімум до 2020 року.

У вересні президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду зняти мораторій на купівлю-продаж землі.

7 квітня лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що її політсила розпочинає процес з підготовки до проведення всеукраїнського референдуму щодо продажу землі сільгосппризначення. Партія «Свобода» також приєдналась до цієї ініціативи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ