Рішення переглянуть у разі суттєвої різниці в структурі платежу

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузях енергетики і комунальних послуг, щодо запровадження абонентської плати за газ слід переглянути, якщо буде знайдена суттєва різниця у структурі платежу. Про це в Twitter написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Хочу подивитись на структуру платежу. Якщо ми знайдемо різницю суттєву, ми звертатимемося у комісію та вимагатимемо переглянути рішення», – написав він.

Гройсман також нагадав, що НКРЕ не підпорядкована уряду.

Як відомо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і компослуг, запровадила абонентську плату за газ. Таким чином, з 1 квітня абоненти сплачуватимуть щомісяця певну суму, незалежно від фактичного обсягу споживання.

Згідно з даними НКРЕКП, побутові споживачі платитимуть значно менше, ніж промислові. Для прикладу, населення платитиме ПАТ «Житомиргаз» 1,91 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ), а промисловість – 5,23 коп. Разом з тим, промислові і побутові споживачі ПАТ «Київгаз» платитимуть однакову ціну – 1,27 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ).

Очікується, що впродовж трьох років тарифи для населення і промисловості вирівняють.

У свою чергу, міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що запровадження абонентської плати за газ у жодному разі не підвищить витрати населення на послугу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ