Фесенко вважає, що Гройсман запам’ятався більше як господарник, а не політик

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман залишиться на своїй посаді глави уряду щонайменше до осені, а далі все залежатиме від політичної ситуації як у Верховній Раді, так і в Україні. Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко, передає УНН.

«Враховуючи той факт, що зараз більшість депутатів не хочуть дочасних парламентських виборів, дуже велика вірогідність, що Гройсман залишиться на посаді прем’єра як мінімум до осені, а далі – залежить від обставин і від політичних ситуацій як у Верховній Раді, так і в цілому в Україні», – сказав він.

Фесенко також уточнив, що у порівнянні зі своїм попередником Арсенієм Яценюком Гройсман був більше господарником, ніж політиком: «Чим він запам’ятався? Рішенням, яке викликало критичне ставлення і з боку політиків, і з боку багатьох пересічних громадян. Я маю на увазі підвищення ціни на газ і тарифів на опалення».

Водночас, на думку політолога найбільш резонансним рішенням Гройсмана було підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Щоправда, саме цей крок найбільше і критикували експерти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ