Відповідне звернення депутати-«свободівці» направили до Президента України, голови СБУ та голови Державної міграційної служби

Народні депутати від ВО «Свобода» вимагають перевірити наявність у мера Одеси Геннадія Труханова паспорта Російської Федерації, а в разі підтвердження цього факту – позбавити його громадянства України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав нардеп Андрій Іллєнко.

За його словами, відповідне звернення депутати-«свободівці» направили до Президента України, голови СБУ та голови Державної міграційної служби.

«Побачимо, в Україні нарешті почнуть діяти закони чи далі пануватимуть олігархічні договорняки», – написав Іллєнко.

Нагадаємо, «Українська правда» знайшла докази наявності паспорта громадянина РФ у скандального мера Одеси Геннадія Труханова. За даними видання, про це свідчить база даних Федеральної податкової служби РФ.

У квітні 2016 року про російський паспорт Труханова, його номер та дату видачі повідомляло «Слідство.Інфо». Сам Труханов заперечував цю інформацію. Він стверджував, що його паспорт – підробка, що її зробив колишній мер Едуард Гурвіц.

Наявність у мера Одеси скандального документа перевіряли працівники управління СБУ в Одеській області. Але доказів не знайшли.