Голові НАК дорікають через високі зарплати з ексклюзивним соціальним пакетом, збільшення тарифів на газ і нібито таємні переговори з «Газпромом»

Група народних депутатів звернулася до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням терміново перевірити фінансово-господарську діяльність НАК «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

До ініціативної групи входять парламентарі з коаліційних фракцій «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка». Крім проведення перевірки, вони вимагають негайно відсторонити голову правління НАК Андрія Коболєва.

«Два тижні тому в прем’єр-міністра була нарада, і була протокольна стенограма про перевірку НАК, але, на жаль, вона зникла», – заявив нардеп Максим Поляков.

Він також стверджує, що наразі блокується розслідування порушених правоохоронними органами трьох кримінальних справ стосовно діяльності «Нафтогазу» та безпосередньо Коболєва.

Серед інших обвинувачень на адресу голови НАК та очільника її дочірньої компанії «Укргазвидобування» Олега Прохоренка, які також озвучили позафракційні народні депутати Віталій Купрій, Михайло Головко і міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатський контроль», – високі зарплати з ексклюзивним соціальним пакетом, збільшення тарифів на газ і нібито таємні переговори з «Газпромом».

Зокрема, Коболєву знову дорікнули в тому, що «Нафтогаз» відмовився від закупівлі газу в другому кварталі 2016 року і пізніше брав його на 30-40 доларів дорожче (у розрахунку за кожні 1000 куб. м), оцінивши збитки від цього приблизно в три мільярди гривень.

Компанію «Укргазвидобування» депутати звинуватили в ухилянні від перевірок Державної аудиторської служби.

Читатйте: Голова «Нафтогазу» щомісяця отримує 2-3 млн грн зарплати (документ)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ