М.Саакашвілі
Саакашвілі таки позбавлять грузинського громадянства

Тбілісі чекає офіційного підтвердження від Києва про надання екс-президентові Грузії Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства. Про це заявила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані, передає Інтерфакс.

«Ми чекаємо офіційного підтвердження від Києва про надання екс-президенту Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства. У разі такого підтвердження ми почнемо процедуру позбавлення його грузинського громадянства», – сказала вона.

За її словами, грузинське законодавство не передбачає наявність у громадянина Грузії подвійного громадянства.

Раніше радник глави одеського губернатора Марія Гайдар стверджувала, що Саакашвілі не відмовився від грузинського громадянства. У прес-службі одеської ОДА у відповідь на це заявили, що Саакашвілі перебуває в процесі відмови від грузинського громадянства. Саакашвілі пояснив відмову від громадянства Грузії тим, що в іншому випалку був би приречений на тюремне ув’язнення на батьківщині.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у серпня Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства і вручив паспорти громадян України російській громадській діячці, заступниці голови Одеської ОДА Марії Гайдар і російському журналісту, колишньому головреду «Forbes-Україна» Володимиру Федорину.

Читайте: Порошенко врятував Саакашвілі від екстрадиції до Грузії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ