У грузинській прокуратурі заявляють, що поки не отримували вимогу про передачу екс-мера Києва Леоніда Черновецького Україні. Однак навіть у разі її отримання вимога України залишиться без задоволення, адже Черновецький нині є громадянином Грузії.  Про це інформує Грузія online.

«У прокуратуру Грузії не надходила вимога про передачу Леоніда Черновецького українській стороні, проте, в разі існування такої вимоги він не може бути переданий, адже є громадянином Грузії, а, згідно з Конституцією Грузії, передача грузинського громадянина іншій країні є неприпустимою», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 липня слідчі Генпрокуратури отримали дозвіл суду на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою його участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За словами прес-секретаря Генерального прокурора України Лариси Сарган, дозвіл суду на затримання екс-мера Києва отримано у зв’язку з тим, що той ухиляється від слідства, а його місце перебування невідоме.

Нагадаємо, 14 липня колишньому київському міському голові Черновецькому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.

Встановлено, що в результаті незаконних дій екс-мера столиці, який діяв в інтересах невстановлених на даний час осіб з найближчого оточення колишнього президента України Віктора Януковича, були незаконно передані в оренду зі зміною цільового призначення особливо цінні землі для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в місті Києві. Внаслідок цих дій територіальній громаді міста Києва заподіяні збитки на загальну суму понад 250 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ