Грузинська молодь не може відповісти на елементарні запитання російською

У Грузії молоді люди віком до 20 років практично не володіють російською мовою. Про це повідомив педагог, журналіст Міхеїл Татевосов, передає Sputnik.

«Найнижчий рівень викладання російської мови в школах тому, що у нас випускники, які в своїх табелях успішності мають вісімки, дев’ятки з російської мови, не можуть відповісти на елементарні запитання російською», – заявив Татевосов.

За його словами, Грузія завжди славилася знанням російської. Однак наразі у Тбілісі немає кваліфікованих кадрів з її викладання. Також у місті залишилась єдина школа з викладанням російською мовою. Крім того, закрились усі факультети російської філології – їх перейменували на «факультети славістики».

«Немає жодного конкурсу на вступ. Навчають по 3-4 особи на кожному факультеті. Без жодної гарантії, що в майбутньому вони виберуть професію вчителя».

Нагадаємо, 5 вересня депутати підтримали в цілому законопроект «Про освіту» (№3491-д).   Згідно з ним, дозволяється вивчення предметів мовою нацменшин лише в початковій школі. Далі – з 5 класу – школярі вчитимуться винятково українською. І державною мовою складатимуть ЗНО. Як уточнила голова комітету з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар, російських шкіл комунальної власності не буде взагалі.

1 КОМЕНТАР

  1. Молодці Грузини в обличчя знають свого ворога І що несе ,,руський козломордий мір,, з його ,,язиком,, . .

Comments are closed.